Ajansımızdan dizi oyunculuğu eğitimi almak ister misiniz?

Ajansımızdan dizi oyunculuğu eğitimi almak ister misiniz?

Ajansımız, sektöre sadece oyuncu kazandırmıyor, aynı zamanda kadrosunda yer alan isimlere dizi oyunculuğu eğitimi de veriyor! Siz de hemen ajansımıza kaydolarak hem oyunculuk eğitimleri alabilir, hem de kendinizi bu sektör de ispatlama seçeneklerine erişebilirsiniz. Her geçen gün çıtasını daha üst alanlara çeken ve bu alanda yaptığı çalışmalar ile beraber marka değeri elde eden firmamız, yapılan çalışmalar sayesinde de alanının 1 numarası olarak gösterilmektedir.

Sektöre oyuncu sunumlarımızın yanı sıra, ücretsiz mankenlik ajansları olarak da hizmet olanakları sağlamaktayız. Bu tip bir çalışma algısı sayesinde daha fazla tanınan ve aynı zamanda öne çıkan bir manken adayı olma şansı da söz konusu! Özellikle Koton, H&M, Zara, Mavi gibi önemli giyim markalarına her yıl model sunumları yapan firmamız; bu alanda elde ettiği başarı ile beraber artık uluslararası projelere de manken sunumları gerçekleştirmektedir. Bir tıkla dizi oyunculuğu eğitimi veya modellik ajansımıza kaydolmak adına bizi tercih edin!

Kadromuzda yer alarak isminizi tanınan bir hale dönüştürün!

Ücretsiz mankenlik ajansları olarak kadromuza dahil olan isimlerden herhangi bir para talebinde bulunmuyor, aynı zamanda ise sizleri öne çıkartmaktan geri kalmıyoruz. Türkiye standartlarında önemli bir yere sahip olan ve aynı zamanda pek çok projede boy gösterme olanakları tanıyan firmamız, her geçen gün bu alanda elde ettiği başarılar ile beraber daha fazla ileri gitme şanslarını sizlerle buluşturmaktadır.

Kalitesinden ödün vermeyen ve yaptığı çalışmalar ile beraber birçok kişi tarafından taktir edilen firmamızın bir parçası olmak ister misiniz? siz de hemen dizi oyunculuğu eğitimi başta olmak üzere diğer ajans hizmetlerimiz hususunda bilgi almak adına bize ulaşın! 0-90 yaş arası oyunculara hizmet sunan firmamız, farklı departmanlar üzerinden çalışıyor ve casting kadrosu ile beraber ücretsiz mankenlik ajansları olarak da hizmetler sunmaktan geri kalmıyor!