Yeni oyuncu ve modellere ihtiyacımız var!

Yeni oyuncu ve modellere ihtiyacımız var!

Türkiye’nin her bir noktasından başvuru kabul eden ajansımız, bu sayede sektöre farklı yaş aralıkları üzerinden oyuncu & model sunumları gerçekleştirmektedir. Profesyonelliğinden ödün vermeden çalışan ve 20 yılı aşkın süredir birçok kişi tarafından taktir edilen firmamız, bu sayede ise erkek model ajansları konumunda ise birçok kişinin ortak tercihi olarak görülmektedir. Sektöre kazandırmak istediğimiz isimlerle alakalı çalışmalar yapıyor ve bu sayede kalifiye bir ortam zemini hazırlamaktan da geri kalmıyoruz.

Türkiye’de birçok firmanın ortak tercihi olan ajansımız, oyuncu model ajansları bünyesinde yer alan isimlerin tamamına sektörde kalıcı bir yer edinme fırsatları sağlamıştır. Bu sayede kendinizi göstermek ve aynı zamanda bir meslek grubu edinebilmenize olanak tanıyan firmamız, yapmış olduğu çalışmalar dahilinde ise ileri seviyelere geçmekten geri kalmamaktadır. Hemen siz de erkek model ajansları bünyesinde yer almak ve bu noktada kendinizi geliştirmek istiyorsanız hemen tercihinizi bizlerden yana kullanarak reklam ajansı başvuru yapmayı ihmal etmeyin.

Türkiye’nin en köklü ajansı!

Türkiye’nin en köklü ajansı olarak 10 farklı ilde yer alan şubelerimiz ile beraber sizlere sektörde kalıcı bir zemin elde etme fırsatları tanımaktayız. Alanında lider olan firmamız, oyuncu model ajansları olarak birçok kişinin tercih ettiği firma konumunda yer alıyoruz! Sizlere de çeşitli projelerde boy gösterebilme olanakları tanıyan ve aynı zamanda ileriye gitmenize yardımcı olan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber de kitlelerce öncü bir hizmet politikasını ele alma fırsatlarını sağlamaktadır.

Bugüne kadar 100’den fazla ismi dizi, reklam, sinema projelerine dahil etmiş ve her yıl çeşitli oyuncuların Türkiye’de tanınan bir isim olmasına yardımcı olan ajansımıza hemen katılımınızı gerçekleştirin! Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen firmamız, bu noktada ise erkek model ajansları olarak yapılan çalışmaların tamamını doğrudan değerlendirme fırsatları sunmaktadır. Bir tıkla ajansımıza kaydolmak ve kendinizi ispatlamak istiyorsanız, siz de oyuncu model ajansları olarak departmanlarımız ile kontak kurabilirsiniz.