Fotomodel olmak isteyenlere altın fırsat!

Fotomodel olmak isteyenlere altın fırsat!

Fotomodel ajans olarak siz değerli model adaylarına şans tanımak adına buradayız! Sektöre her daim yeni yüzler kazandırmayı amaçlayan ve bu noktada sınırları zorlayan firmamız, her yıl 40’dan fazla ismi önemli projelere dahil etmeyi başarmaktadır. Doğrudan ajansımızın kadrolu ismi olarak yer almak ve aynı zamanda sektörel anlamda kendinizi ispatlamak ister misiniz? model adaylarına bir kademe önde yer alma şansları tanıyan ajansımız, bu süreç zarfında ise sınırlarını daha ileri pozisyonlara çekmekten geri kalmamaktadır.

Fotomodel ajansı olarak her geçen gün daha fazla iyiye giden ve yaptığı çalışmalar ile göz dolduran firmamız, yeni yüzleri sektöre kazandırabilmek açısından Türkiye genelinde araştırmalarını sürdürmektedir. 10 farklı bölgede yer alan şubelerimizi ile beraber kendinizi ispatlamanıza yardımcı oluyor, aynı zamanda ise donanımlı olan ajansımızın bünyesinde yer alma olanakları veriyoruz. Fotomodel ajans adı altında hemen bizimle kontak kurun, siz de başvurularınızı tarafımıza iletin!

Başvurular için ücret talep etmiyoruz!

Fotomodel ajansımız, model adaylarından gelen başvurulardan sonra herhangi bir ücret talep etmediği gibi, sizlerin profesyonel ortamlarda fotoğraflarınızı çekiyor ve proje sunumlarına dahil ediyor. bu tip bir çalışma ile beraber öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna gelmek ve aynı zamanda Türkiye’de yaygınlık kazanan firmamızın kadrolu modeli olabilme seçeneklerinin tamamı buradadır! Model adaylarını dizi, sinema ve reklam projelerine de sunuyor, erkenden TV’lerde tanınan bir yüz haline dönüştürüyoruz.

Bugüne kadar birçok fotomodel ajans ile kıyaslanan ve her daim zirvede ki yerini koruyan firmamızın kadrolu bir ismi olmak istiyorsanız, tercihlerinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin. Üstün hizmetlerle beraber her geçen gün daha ileriye gitme olanakları tanıyan firmamız, yapılan bu çalışmalar dahilinde ise siz değerli oyuncu ve model adaylarının kaliteli bir casting direktörü ile çalışmasını sağlıyoruz. Hemen fotomodel ajansımıza başvurunuzu gerçekleştirin!