10 farklı şubemiz ile model & oyuncu arıyoruz!

10 farklı şubemiz ile model & oyuncu arıyoruz!

Türkiye’nin 10 farklı bölgesinde yer alan şubelerimiz ile beraber sektöre yeni isimler kazandırmak ve öne çıkmalarına yardımcı olmak bakımından hizmet vermekteyiz. En iyi model ajansları kapsamında çalışmalar yapan ve sizleri her daim öne çıkartmaktan da geri kalmayan firmamız, yapmış olduğu bu çalışmalar sayesinde sektörün önde gelen ajansı konumunda yer alıyor. Kendinizi ispatlayabilmeniz ve bu sayede önemli projelerin yıldızı olabilmeniz bakımından çalışmaktayız.

Alanında önemli bir yere sahip olan ajans oyuncu firmamız, yeni yüzleri kendi bünyesine dahil edebilme konusunda da önem arz eden bir çalışma ortamı yaratmaktadır. Hemen siz de doğrudan ajansımıza katılım gerçekleştirmek ve kadromuzda yer alabilmek adına bizleri tercih etmekten geri kalmayın. Türkiye’de önemli bir yere ulaşan firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber çıtasını daha üst seviyeler de tutmaktadır. Sizlere sadece en iyi model ajansları olarak değil, aynı zamanda dizi, sinema ve reklam oyunculuğu ajansı olarak da hizmet etmekteyiz.

Bu yıl 20 oyuncumuzu projelere dahil ettik!

Her daim ana cast çalışan ve bu sayede sizlere kilit rollerde görev alma olanakları tanıyan ajansımız, yapmış olduğu çalışmalar sayesinde ise sektörün en çok aranan firması olarak gösterilmektedir. Siz de ajans oyuncu olarak doğrudan başvurularınızı gerçekleştirmek adına bizlerle kontak kurmayı ihmal etmeyin. Marka değerimizi çok daha üst platformlara taşımak ve alanında önemli işlerde yer alma fırsatlarına erişebilirsiniz.

Sizlere her daim kaliteli projelerde yer alma fırsatları tanıdığımız gibi, bu çalışmalar ile beraber en iyi model ajansları kapsamında yer alan bir oyuncu adayı olma şansları sunuyoruz. Bir tıkla katılımları gerçekleştirebilir, önemli projelerin kilit rollerinde yer alan bir isim haline dönüşebilirsiniz. Bu standartlar üzerinden sizleri destekleyen ve aynı zamanda kaliteli çalışmalar yapan firmamız, aynı zamanda ise üstün başarısı ile beraber bu kıstası hep bir adım ön planda tutmayı başarmaktadır. Siz de ajans oyuncu olarak bizi tercih edin.