Diziler için oyuncu alımlarımız devam ediyor!

Diziler için oyuncu alımlarımız devam ediyor!

Dizilere oyuncu alımı konusunda çalışan firmamız, bu yıl başlayacak 10 farklı dizi için oyuncu seçmelerini sürdürmektedir. Özellikle çocuk oyuncu alanında aktif olan ajansımız, alternatif projeler için kendinizi göstermeniz ve bu noktada ispatlamanız bakımından da öncü bir çalışma ortamını sizlerle buluşturmaktan geri kalmamaktadır. siz de hemen kadromuza dahil olarak, en çok tercih edilen işlerde kendinizi gösterebilme olanaklarına sahip olun.

Yapılan çalışmalar neticesinde ise çocuk oyuncu başvuru kısmında yer alan formların tamamını incelemekten geri kalmıyoruz. Her geçen gün daha fazla öne çıkan ve aynı zamanda makul çalışma zeminleri yaratan firmamız, elde ettiği başarı ile beraber oyuncu adaylarının önünü açabilme konusunda ise kendisini yetiştirmektedir. 20 yılı aşkın süredir sektör de yer alan firmamız, dizilere oyuncu alımı üzerinden bu tip çalışmaların tamamını doğrudan ele alma şansları vermektedir. Siz de hemen başvurular için bizimle kontak kurabilirsiniz.

Çocuk, yetişkin, orta yaş ve her yaşa ilişkin departmanlar!

Firmamız, her zaman oyuncuların memnuniyetini kazanma hususunda çalışmalar yapmakta ve bu sayede ön plana çıkan iş bölümlerini yine oyuncu adaylarına sunmaktadır. Türkiye’de marka değeri elde eden firmamız, yapılan çalışmalar neticesinde ise kıstasını daha üst seviyelere çekebilmeyi amaçlamaktadır. Alanında lider olan bir firma bünyesinde yer alan oyuncu adayı olabilmek adına hemen siz de tercihlerinizi bizlerden yana kullanmayı ihmal etmeyin.

Türkiye standartlarında önemli bir isme sahip olan firmamız, dizilere oyuncu alımı üzerinden yeni oyuncu adaylarına istihdam sağlamak için kendisini geliştirmektedir. 20 farklı menajeri kendi kadrosunda barındıran firmamız, yapılan bu çalışmalar ile beraber öne çıkan bir oyuncu adayı olmanızı sağlıyor. Dizilerde, sinema filmlerinde, TV filmlerinde ve reklamlarda oyunculuğunuzu sınamanız için hemen siz de başvuru formlarını bizlerle buluşturabilirsiniz. Çocuk oyuncu başvuru neticesinde, fotoğraflarından uygun gördüğümüz isimleri deneme çekimlerine çağırıyor ve kendilerini gösterme olanakları veriyoruz.