Oyuncu iş ilanlarımızı başlattık!

Oyuncu iş ilanlarımızı başlattık!

Oyuncu iş ilanları üzerinden 2017 yılı itibariyle başlayacak dizi projeleri, sinema filmleri ve reklam çekimleri için Türkiye’de yetenekli oyuncular aranıyor! Ajansımız, Türkiye genelinde yer alan şubeleri ile beraber birçok oyuncu adayının önünü açmayı amaçlamakta, bu sayede projelerin tamamında boy gösterebilecekleri ortam zeminleri oluşturmayı da ihmal etmemektedir. Bu denli bir çalışma ile sizler de öne çıkan bir oyuncu adayı konumuna ulaşabileceksiniz.

İstanbul film ajansları olarak beyaz perde de yer alacak ve TV filmleri olarak boy gösterecek 7 farklı proje için oyuncu arayışlarımızı sürdürmekteyiz. 70’den fazla oyuncuya bu yıl sinema filmlerinde ana cast olarak yer alma şansı tanıyacak olan ajansımız, kıstasını giderek daha üst alanlara taşımakta ve oyuncu adaylarının önünü açabilmeyi amaçlamaktadır. Bu denli bir çalışma ile daha tanınan ve aynı zamanda kitlelerce sevilen bir ortam zemini yaratmak söz konusu olabilmektedir. Bir tıkla oyuncu iş ilanları üzerinden bizimle iletişim kurmayı ihmal etmeyin.

Film ajanslarında deneme çekimi verme fırsatı!

İstanbul film ajansları olarak kadromuza dahil olmak isteyen oyuncu adaylarından deneme çekimleri talep ediyoruz. Böylelikle onlar için uygun projeleri bulmak ve daha sağlıklı işlerde yer almalarını sağlamak bakımından önümüzde herhangi bir engel kalmıyor! Bu tip bir çalışma şartı ile beraber Türkiye’de tanınan bir oyuncu adayı olabilmeniz için her daim sizlere uygun projeleri bulmaya çalışıyoruz. Casting direktörlerimiz, bu alanda elde ettikleri tecrübeler ile beraber tüm oyuncu adayları için ayrı çalışma zeminleri hazırlamaktadır.

Ek olarak oyuncu iş ilanları üzerinden bizlere ulaşan ve başvurularını gerçekleştiren adaylar için de bir çalışma olanağı sunan firmamız, giderek büyümeyi üst seviyelere taşımakta ve kitlelerce önde gelen projeleri belirleme hususunda ise bizleri tercih etmektedir. Bir tıkla ajansımıza kayıtları tamamlamak ve kadromuzda yer alan bir isim olabilmek adına bizi tercih etmekten geri kalmayın. İstanbul film ajansları olarak her geçen gün yeni adayların önünü açmak adına buradayız!